Pożyczki dla zadłużonych

Tu znajdziesz wszystkie dostępne szybkie pożyczki bez BIK, BIG, KRD, dla zadłużonych ze złą historią kredytową (bez weryfikowania zdolności kredytowej). Starannie wybraliśmy pożyczkodawców, którzy nie uwzględniają negatywnych wpisów w rejestrach kredytowych.

PożyczkodawcaOtrzymanieKwotaWiekKoszt %TerminGodziny pracy
4.1 VIVUS opinie

VIVUS INFO

15 min
7500 100 - 7500 zł

19 - 78 lat

0 - 20 %

1 - 30 dni
Pon.-Pt.: 08:00-22:00
Sob.: 08:00-20:00
Niedz.: 08:00-20:00
4.9 EXTRAPORTFEL opinie

EXTRAPORTFEL INFO

15 min
6000 100 - 6000 zł

21 - 70 lat

0 - 27,9 %

5 - 45 dni
Pon.-Pt.: 08:00-22:00
Sob.: 09:00-18:00
Niedz.: 09:00-18:00
4.5 NETCREDIT opinie

NETCREDIT INFO

15 min
5000 300 - 5000 zł

20 - 70 lat

0 - 26,8 %

14 - 30 dni
Pon.-Pt.: 08:00-21:00
Sob.: 08:00-19:00
Niedz.: Nieczynne
4.8 SZYBKAGOTOWKA opinie

SZYBKAGOTOWKA INFO

15 min
7000 100 - 7000 zł

18 - 75 lat

0 - 28,3 %

1 - 65 dni
Pon.-Pt.: 08:00-19:00
Sob.: 09:00-17:00
Niedz.: 09:00-17:00
3.9 MILOAN opinie

MILOAN INFO

15 min
4000 300 - 4000 zł

22 - 75 lat

0 - 21 %

1 - 30 dni
Pon.-Pt.: 07:00-20:00
Sob.: 07:00-20:00
Niedz.: 07:00-20:00
4.7 MAMONTO opinie

MAMONTO INFO

15 min
1500 100 - 1500 zł

20 - 70 lat

0 - 27,5 %

15 - 30 dni
Pon.-Pt.: 07:00-22:00
Sob.: 09:00-20:00
Niedz.: 09:00-20:00

Czym jest zła historia kredytowa i co to oznacza dla dłużników?

Czym jest zła historia kredytowa i co to oznacza dla zadłużonych?Ten temat na pewno jest aktualny dla tych, którzy ze względu na jakieś przyczyny nie potrafili spłacić pożyczek i trafili na listy rejestrów dłużników lub innych rejestrów kredytowych. Zła historia kredytowa oznacza właściwie, że klient nie pełnił swoich zobowiązań i zostało to odnotowane z referencją, że ta osoba nie jest niezawodnym klientem. Jest to najczęstsza przyczyna, z powodu której jest odmawiana pożyczka, dlatego więc szybkie pożyczki dla zadłużonych ze złą historią kredytową stały się bardzo popularne. Klienci chodzą od jednego pożyczkodawcy do drugiego i otrzymują odmowę. Rzadki pożyczkodawca rozpoczyna współpracę z klientem, który nie potrafił albo nie potrafi wywiązywać się z zobowiązań, pozostawiając taką osobę w sytuacji bezwyjściowej. W takiej sytuacji opcji nie jest wiele – pozostaje zaakceptować odmowy, szukać kogoś, kto zaufa albo też zaciągnąć pożyczkę dla zadłużonych bez BIK, BIG, KRD, gdzie jest niezbędny zastaw lub poręczyciel. Na chwilę obecną najprościej zaciągnąć pożyczkę jest pod zastaw auta lub mieszkania. Taki model pozwala zaciągnąć pożyczkę nawet jeśli masz niespłacone zobowiązania, daje on pożyczkodawcy dodatkowe gwarancje, które zapewnia właśnie zastawiony majątek.

Gdzie zaciągnąć szybką pożyczkę ze złą historią kredytową?

Czy masz jakiegoś przyjaciela, który nie spłacił zaciągnięty dług? Czy to zmieniło twój stosunek do niego? Na pewno przecież zgodzisz się, że nie jest przyjemnie, jeżeli ktoś obiecuje i nie dotrzymuje słowa? Dokładnie tak samo jest z pożyczkodawcami, jedynie że to ma nieco większą skalę i istotniejsze skutki. Żaden pożyczkodawca nie chce mieć klienta, profil którego świadczy o niewywiązywaniu się z zobowiązań. Obsługiwanie każdego klienta oraz udzielanie pożyczek kosztuje, dlatego też pożyczkodawcy starannie oceniają – komu można pożyczać, a komu lepiej odmówić. Szybkie pożyczki z negatywną historią kredytową są ogromnym ryzykiem, dlatego mało kto dąży do współpracy z dłużnikiem, który ma zobowiązania kredytowe lub złą historię w oczach firm pożyczkodawców. Oczywiście to bardziej ma zastosowanie do szybkich pożyczek bez zastaw, gdyż jeżeli klient ma co zastawić, będzie to dobrą gwarancją, że pożyczkodawca będzie czuł się bardziej bezpiecznie. Z powodu tej przyczyny dłużnik z gwarancją ma szanse zaciągnąć pożyczkę jedynie u rzadkiej firmy pożyczkodawców z naszej listy porównawczej.

Od jakiego wieku można wnioskować o pożyczkę dla zadłużonych?

Wnioskować o ten problematyczny rodzaj pożyczki można już w wieku od 18 lat, mimo że należy przyznać, że łatwiej jest zaciągnąć pożyczkę z negatywną historią kredytową lub niespłaconym kredytem będzie, jeżeli już masz 19 lub 20 lat. Większość pożyczkodawców wprowadzili standardy odpowiedzialnego udzielania pożyczek, które zabraniają udzielać pożyczek młodzieży i dłużnikom, lecz są również tacy, standardy odpowiedzialności i zdolności kredytowej pozwalają udzielać pożyczek również bardzo młodym klientom. Cieszyć się z tego powodu na pewno nie należy, gdyż każda umowa ma swoje uzasadnienie. Jeżeli pożyczkodawca widzi jakieś negatywne wskaźniki, to również należałoby to widzieć osobie, która życzy zaciągnąć pożyczkę będąc w ciężkiej sytuacji. Nie jest dopuszczalne, żeby istniejące problemy były rozwiązywane za pomocą tych samych metod, które doprowadziły do tych właśnie problemów.

W jakich sytuacjach pożyczka z zobowiązaniami kredytowymi nie jest udzielana?

Jeżeli zetkniesz się z pożyczkodawcą, który obsługuje dłużników, to jedyną przyczyną dlaczego mogą ci odmówić, będą - niewystarczające dochody dla pokrycia rat miesięcznych. Pożyczka z zobowiązaniami kredytowymi to nie w pełni jest to samo co pożyczka ze złą historią kredytową. Historia kredytowa jest jak adnotacja, lecz zobowiązania kredytowe to aktualny dług, który może utrudnić inne płatności. Czyli najprawdopodobniej uzyskasz odmowę jeżeli nie masz miejsca pracy oraz oficjalnych dochodów, które pozwoliłyby na spłatę pożyczki, albo też wtedy, gdy na chwilę obecną masz jakieś niespłacone długi.

Czy udzielą pożyczki, jeżeli mam zepsutą historię kredytową i nie mam miejsca pracy?

Jest to chyba najmniej korzystna kombinacja, w której połączono wszystko, co może świadczyć o niezdolności klienta pomyślnie spłacić pożyczkę. Szybkie pożyczki ze złą historią kredytową bez miejsca pracy są praktycznie niedostępne. Jako wyjątek można wymienić sytuację, kiedy człowiek nie ma miejsca pracy, lecz ma jakieś inne oficjalne dochody i przyczyną powstania negatywnej historii kredytowej było jakieś drobne wcześniejsze wykroczenie. Wiadomo, że negatywne wpisy o dłużnikach są przechowywane nawet do 10 lat. Być może te lata minęły i w oczach pożyczkodawcy klient stał się wypłacalny. Dłużnik może zaciągnąć pożyczkę również wtedy, gdy ma coś, co może zastawić, na przykład auto lub majątek nieruchomy. Takie pożyczki bez weryfikowania zdolności kredytowej są najbardziej niebezpieczne i lepiej z takich nie korzystać. Zawsze należy starać się zwalczyć przyczynę problemów, i okazuje się, że w większości sytuacji są to niewystarczające zarobki, które nie mogą pokryć wydatków.

Jak poprawić historię kredytową i zaciągnąć pożyczkę?

Jak poprawić historię kredytowąNależy rozumieć, że poprawienie historii kredytowej jest trudnym procesem, w którym od ciebie samego mało co będzie zależało. Oczywiście, zwiększenie dochodów, spłata długów, regularność dochodów oraz inne pozytywne wskaźniki zdrowia finansowego mogą przekonać w tym, że więcej nie jesteś dłużnikiem, lecz tego też będzie za mało. Większość pożyczkodawców jednak biorą pod uwagę historię kredytową, a wiadomo, że są to wpisy, który przez długi okres są przechowywane w kilku rejestrach. Czy te wpisy można poprawić? Jeżeli te wpisy zostały wprowadzone do rejestru kredytów bankowych, można próbować pisać wniosek do banku nadzorującego z prośbą o usunięciu wpisu o historii kredytowej. Jeżeli bank będzie miał dane wyjściowe, świadczące o tym, że twój stan finansowy poprawił się, być może twój wpis zostanie usunięty. Z pożyczkodawcami pozabankowymi jest podobnie. Mimo że to nie jest popularne rozwiązanie, mogłoby ono jednak być najlepszym sposobem poprawienia historii kredytowej i zaciągnięcia pożyczki bez problemów.

Czy szybkie pożyczki bez BIK, BIG, KRD są niebezpieczne dla dłużników?

Spróbuj zadać to pytanie sobie. Czy człowiek, który nie dał rady spełnić swoje zobowiązania lub stosował praktykę nieodpowiedzialnego zaciągania pożyczek trafi do podobnych kłopotów ze spłatą pożyczki? Czy nie jest tak, że największy problem ukrywa się w przyzwyczajeniach człowieka, zarówno w zakresie zarabiania, jak i wydawania środków? Szybkie pożyczki dla zadłużonych bez BIK, BIG, KRD i bez weryfikowania zdolności kredytowej są niebezpieczne dla każdego, kto znajduje się w niestabilnej sytuacji finansowej i nie planuje budżet rodziny. Ci, którzy mają stały zarobek i pod każdym względem ruszają do przodu, a także planują własne wydatki, nie zetkną się najprawdopodobniej z żadnymi problemami w zakresie zaciągania i spłacania szybkich pożyczek. Należy rozumieć, że wszystko zależy od tego, jaki styl życia prowadzisz. Jeżeli żyjesz ponad własne środki i z pożyczonych pieniędzy, jest to być może wygodniej niż inny model, w którym musisz mieszkać z tym, co masz.

Czy szybka pożyczka dla zadłużonych to w ogóle dobre rozwiązanie?

Następnym plusem naszego serwisu jest to, że udzielamy pożyczek w 100% przez internet - online. Nie będą potrzebne wizyty w oddziałach biur kredytowych, albo umawianie się na wizytę przedstawiciela w domu. W przypadku kredytu dla zadłużonych bez BIK, cały proces odbywa się przez internet. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ dzięki temu pożyczka-chwilówka może zostać wypłacona znacznie szybciej niż w tradycyjny sposób. Procesem weryfikacji kredytowej, czyli rozpatrywania wniosku oraz wydaniem pozytywnej decyzji zajmują się w pełni zautomatyzowane systemy, dzięki temu możesz otrzymać pożyczkę już w 15 minut od wypełnienia wniosku. Zalet takiego rozwiązania jest wiele. Chociażby w razie problemów z autem na autostradzie, możesz w błyskawicznym tępie otrzymać pożyczkę i bez nerwów zadzwonić po lawetę. Albo na przykład w innej awaryjnej sytuacji, w przypadku wizyty komornika, który przyszedł upomnieć się o pieniądze. Wystarczy telefon lub komputer z dostępem do internetu i pożyczka już w 15 minut może znaleźć się na twoim koncie bankowym. Jeśli w przeszłości zdarzało się komuś nie spłacać pożyczek na czas, bardzo możliwe że w takiej sytuacji jego dane trafiły do rejestru dłużników. Najbardziej znanymi rejestrami jest BIK czyli Biuro Informacji Kredytowej oraz KRD czyli Krajowy Rejestr Dłużników. Rejestry te sprawdza zdecydowana większość firm pożyczkowych, więc posiadanie w nich negatywnych wpisów, a zwłaszcza niespłaconego zadłużenia może poważnie utrudnić uzyskanie pożyczki-chwilówki, co może być problemem gdy będziemy jej bardziej potrzebować.

Chwilówki dla zadłużonych – najpewniejsza opcja

Najlepszym rozwiązaniem dla osób posiadających nieuregulowane zobowiązania finansowe jest pożyczka terminowa, czyli tzw. chwilówka. Zaletą tego produktu finansowego są przede wszystkim stosunkowo niskie kwoty, o jakie można wnioskować, a co za tym idzie, również większa szansa na pozytywną końcową decyzję pożyczkodawcy. Nawet jeśli taka zapadnie, nie oznacza to, że otrzymamy dokładnie taką kwotę, o jaką się ubiegaliśmy. Niekorzystna historia kredytowa może (ale nie musi) spowodować, że suma będzie nieco niższa. Warto pamiętać jednak, że w banku osoby zadłużone nie miałyby możliwości starania się o dodatkowy zastrzyk gotówki.

Jak widzimy, dłużnikowi ze złą historią kredytową wcale nie jest łatwo zaciągnąć pożyczkę. Jest kilka przyczyn, dlaczego można uzyskać odmowę, jednak nie jest tak, że takie pożyczki bez weryfikowania zdolności kredytowej wcale nie są dostępne. W sytuacjach, gdy człowiek dał radę ze swoimi niespłaconymi długami i poprawił swoje wskaźniki finansowe, większość pożyczkodawców będą mu przychylni. Również docelowe poprawienie historii kredytowej jest dobrym sposobem, w który dłużnik może zaciągnąć pożyczkę. Oczywiście, dążyć do szybkich pożyczek nie należy, lepiej tę energię skierować na zwiększenie dochodów i optymizację swoich wydatków. Zaciąganie pożyczki to skrajny krok, który może sprawić ogromną ilość kłopotów. Nie daremnie regularnie słyszymy smutne opowieści ludzi, które wskazują na niebezpieczne tendencje.


Vērtējums: 4,50 no 5
Balsis: 4

Pożyczki dla zadłużonych
Ocena: 4.5 od 5
Głosów: 4